Opony rolnicze Mitas

Znaleziono 221 opon rolniczych.

Tutaj prezentujemy opony Mitas które stosuje się w ciągnikach. Prezentowane opony rolnicze są są nowymi produktami z gwarancją producenta. Mamy w swojej ofercie 221 pozycji z podanego producenta. Szukając opon zastanów w jakim rolniczym podłożu będzię użytkowana opona.

Powyżej prezentujemy oferte opon rolniczych marki Mitas. Opony czeskiego producenta znane są z wybitnej jakości.

Mitas producent ogumienia rolniczego  jest producentem  z silnym zapleczem w dziedzinie badań i rozwoju i wytwarzania opon rolniczych. Producent kładzie silny nacisk na innowację.  Mitas uzyskał tytuł jednego z największych europejskich producentów opon do zastosowania pozadrogowego.

Producent opony mitas posiada aż pięć własnych zakładów produkcyjnych: jeden w Iowie na rynku amerykańskimi dodatkowo cztery na kontynencie Europejskim . Najnowszy zakład produkcyjny w czeskich Otrokovicach, który zapoczątkował produkcję w 2012 r., produkuje opony radialne najwyższej jakości przeznaczone na eksport na rynki całego świata. Już w przeszłości Mitas skoncentrował się głównie na rynku europejskim, dostarczając przeznaczone dla Europy produkty na pierwszy montaż. Obecnie więszkość produkcji wszystkich opon Mitasa jest dostarczanych klientom  znajdującym się w Europie i nie tylko.  Co czwarty piąty nowy ciągnik lub kombajn wyposażony jest w opony marki Mitas

Więcej o Mitasie

Olbrzymi rynek amerykański o wysokich wymaganiach ma silny potencjał. Ulokowany jest bezpośrednio w sercu amerykańskiego przemysłu farmerskiego i centrum producentów techniki rolniczej. Poaćzet to 2012 r. Mitas zapoczątkował produkcję opon rolniczych radialnych .Mitas jest jednym z głównych dostawców radialnych opon rolniczych  do nowych traktorów i kombajnów wyprodukowanych w europejskich zakładach przodujących producentów, do których należą m.in. John Deere, Case New Holland, Claas i AGCO, Massey.Mitas od dawna  jest regularnie wyróżniany i otrzymuje liczne nagrody.Mitas jest głównym europejskim dostawcą opon do kombajnów.Czeska marka Mitas jest największym dostawcą radialnych oraz diagonalnych opon na rynek niemiecki.

Producenci opon rolniczych

  Infolinia:

  32 706 10 14


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.