Opony rolnicze w rozmiarze 11.2-28 i 11.2 R28

Znaleziono 16 opon rolniczych.

Tutaj prezentujemy opony rolnicze w rozmiarze 11.2-28 i 11.2 R28 które stosuje się w ciągnikach. Prezentowane opony rolnicze są są nowymi produktami z gwarancją producenta. Mamy w swojej ofercie 16 pozycji z podanego rozmiaru. Szukając opon zastanów w jakim rolniczym podłożu będzię użytkowana opona rolnicza.

Prezentujemy Państwu ofertę opon w rozmiaru 11.2-28 oraz opon radialnych 11.2R28. W naszej ofercie proponujemy opony rolnicze 11.2-28 marek znanych z produkcji opon rolniczych i nie tylko. Wśród nich znajdują się marki Mitas, Cultor, BKT, MRL, Bostone czy Farmking. Zanim zakupimy potrzebne do naszego ciągnika czy innej maszyny rolniczej powinniśmy znać przede wszystkim rozmiar tej opony. Rozmiaru swojej opony jest umieszczony na oponie a konkretnie na jej boku i są to najczęściej najbardziej widoczne oznaczenie na oponie. Rozmiar oznacza się dwoma członami gdzie najpierw jest rozmiar 11.2 oznacza szerokość opony podaną w calach, Druga cześć to 28 oznaczająca średnicę osadzenia oponę na feldze. Jeśli chodzi o opony rolnicze diagonalne często profil który wynosi 85 jest nie podawany. Kolejną rzeczą istotną przy wyborze ogumienia jest ilość warstw, przekładek inaczej płócien im więcej tych warstw tym opona bardziej jest wytrzymałą i mniej narażona na uszkodzenia. Ilość przekładek w oponie oznaczamy Symbolem PR przykładowo 12PR opona o 12 płócienna. Dla ciągników pracujących w lesie gdzie ogumienie często jest narażone na uszkodzenia mechaniczne wystające gałęzie, korzenie będzie to bardzo istotny parametr. Powinniśmy rozróżniać również czy potrzebujemy oponę radialną czy diagonalną. Oponę diagonalną oznaczamy ?-? przed oznaczeniem średnicy felgi przykładowo 11.2-28 oznacza oponę diagonalną a jeżeli będziemy mieli 11.2R28 oznacza to opona radialna bo posiada literkę R przed średnicą opony. Bezpośrednim radialnym zamiennikiem rozmiaru 11.2-28 jest 280/85R28. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofert. Pomagamy przy doborze i wyborze opon każdych opon.

Opony z podanego rozmiaru posiadają następujące zamienniki

Rozmiar Wysokość mm Szerokość mm
280/85 R28 1200 mm 297 mm
Zamienniki to obliczone rozmairy na podstawie wysokości opon rolniczych i moga być obarczone błedem. Nie mogą stanowić podstawy reklamcji

Producenci opon rolniczych

  Infolinia:

  32 706 10 14


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.