Opony rolnicze w rozmiarze 9.5-24 i 9.5 R24

Znaleziono 13 opon rolniczych.

Na obecnej stronie prezentujemy opony rolnicze w rozmiarze 9.5-24 i 9.5 R24 które znajdują zastosowanie w traktorach rolniczych. Prezentowane opony są produktami nowymi z gwarancją producenta. Posiadamy 13 pozycji z podanego rozmiaru. Kupując opony zastanów w jakim podłożu rolniczym będzię użytkowana rolnicza opona.

Opony z podanego rozmiaru posiadają następujące zamienniki

Rozmiar Wysokość mm Szerokość mm
250/85 R24 1042 mm 245 mm
Zamienniki to obliczone rozmairy na podstawie wysokości opon rolniczych i moga być obarczone błedem. Nie mogą stanowić podstawy reklamcji

Producenci opon rolniczych

  Infolinia:

  32 706 10 14


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.