Opona Trayal 7.50-16 D57 8 PR TT

Trayal 7.50-16 D57 8 PR TT

Trayal 7.50-16 D57 8 PR TT

Cena Katalogowa 467 zł

321 zł

brutto z Vat

opona dostępna

Kup Teraz

...

Opona Trayal w rozmiarze 7.50/0 R16 znajduje zastosowanie w ciągnikach. Prezentowana opona rolnicza jest oponą całoroczną. Nadaje się do większości maszyn rolniczych. Znajduje zastosowanie w większości prac polowych. Wszyskie opony przez nas sprzedawane objęte są gwarancją producenta. Opony prezentowane na naszej stronie to opony nowe przechowywane zgodnie z zaleceniami producenta. Opony marki Trayal są towarem pełnowartościowym. Trayal 7.50-16 D57 8 PR TT to nowoczesny produkt spełniający wymagania norm europejskich. Trayal posiada 8 warstw. Opona oferuję bardzo dobrą trakcję praktycznie na każdym rolniczym podłożu. Opona o tym rozmiarze waży około 20 kg

  • Producent: Trayal
  • Typ pojazdu: rolniczy
  • Sezon: całoroczne
  • Rozmiar: 7.50/0 R16
  • Indeks prędkości: A6 do 30 km/h
  • Indeks ładowności: 99 - 775 kg
  • Liczba Płócien: 8 warstw
Wróć do listy produktów

Producenci opon rolniczych

  Infolinia:

  32 706 10 14


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.