Opona Goodyear 7.50-16 SUPER RIB 8PR TT

Goodyear 7.50-16 SUPER RIB 8PR TT

Goodyear 7.50-16 SUPER RIB 8PR TT

opony Goodyear

Cena Katalogowa 983 zł

558 zł

brutto z Vat

ilość ograniczona

Kup Teraz

...

Rolnicza opona Goodyear w rozmiarze 7.5/80 R12 znajduje zastosowanie w rolnictwie. Prezentowana rolnicza opona jest oponą całoroczną. Nadaje się do większości rolniczych pojazdów. Wszyskie opony przez nas sprzedawane objęte są gwarancją producenta. Znajduje zastosowanie w większości prac polowych. Opony przedstawiane na naszej stronie to ogumienie nowe przechowywane zgodnie z zaleceniami producenta. Goodyear 7.50-16 SUPER RIB 8PR TT to nowoczesny produkt spełniający wymagania norm europejskich. Goodyear posiada 8 warstw. Opony marki Goodyear są towarem pełnowartościowym i oferuję bardzo dobrą trakcję praktycznie na każdym gruncie rolniczym. . Rolnicza opona oferuję bardzo dobrą trakcję praktycznie na każdym terenie.

  • Producent: Goodyear
  • Typ pojazdu: rolniczy
  • Sezon: całoroczne
  • Rozmiar: 7.5/80 R12
  • Indeks prędkości: BD
  • Indeks ładowności:
  • Liczba Płócien: 8 warstw
Wróć do listy produktów

Producenci opon rolniczych

  Infolinia:

  32 706 10 14


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.