Opona Goodyear 12.4-24 SURE GRIP ALL SERVICE 12PR TT

Goodyear 12.4-24 SURE GRIP ALL SERVICE 12PR TT

Goodyear 12.4-24 SURE GRIP ALL SERVICE 12PR TT

opony Goodyear

Cena Katalogowa 0 zł

1374 zł

brutto z Vat

opona dostępna

Kup Teraz

...

Opona rolnicza Goodyear w rozmiarze 12.4/0 R24 znajduje zastosowanie w ciągnikach. Prezentowana opona rolnicza jest oponą całoroczną. Nadaje się do większości maszyn rolniczych. Znajduje zastosowanie w większości prac polowych. Wszyskie opony przez nas sprzedawane objęte są gwarancją producenta. Opony prezentowane na naszej stronie to opony nowe przechowywane zgodnie z zaleceniami producenta. Opony marki Goodyear są towarem pełnowartościowym. Goodyear 12.4-24 SURE GRIP ALL SERVICE 12PR TT to nowoczesny produkt spełniający wymagania norm europejskich. Goodyear posiada 12 warstw. Opona rolnicza oferuję bardzo dobrą trakcję praktycznie na każdym rolniczym podłożu. Opona o tym rozmiarze waży około 50 kg

  • Producent: Goodyear
  • Typ pojazdu: rolniczy
  • Sezon: całoroczne
  • Rozmiar: 12.4/0 R24
  • Indeks prędkości: A8 do 40 km/h
  • Indeks ładowności: 124 - 1600 kg
  • Liczba Płócien: 12 warstw
Wróć do listy produktów

Producenci opon rolniczych

  Infolinia:

  32 706 10 14


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.